Načítavam...
Hledat

Novinky

WOUT VAN AERT TROJNÁSOBNÝM MISTREM SVĚTA !
6.2.2018

WOUT VAN AERT TROJNÁSOBNÝM MISTREM SVĚTA !

Wout Van Aert, jezdec týmu Vérands Willems-Crelan který je podporován firmou Felt, se už potřetí stal Mistrem světa v nizozemském Valkenburgu. Na velmi náročné trati plné bláta, deklasoval své soupeře náskokem třídy a opět dokázal, že je aktuálním králem této disciplíny.
 

více...
Co nového u Feltu očima redaktorů cykl.cz
2.1.2018

Co nového u Feltu očima redaktorů cykl.cz

Když se letos americká značka Felt stala součástí korporace Rossignol Group, vyvolalo to řadu otázek ohledně jejího vývoje a identity. Jenže Rossignol všechny značky pod svými křídly podporuje v jejich rozvoji, a nejinak je tomu i u Feltu, takže jsme začátkem října mohli být během prezentace novinek u italského jezera Garda svědky toho, že technicky Felt rozhodně nezahálí. více...
Časopis 53x11 testoval Felt NINE FRD
15.5.2015

Časopis 53x11 testoval Felt NINE FRD

Časopis 53x11 otestoval náš NINE FRD, a dopadlČasopis 53x11 otestoval náš NINE FRD, a dopadl skvěle. 


"Felt s přehledem splnil naše Nejvyšším očekávání. Nekompromisní výkon a dokonalou funkci lze získat i v takovéto neředěné formě bez nutnosti grafických a konstruktérských výstřelků či jiného pozlátka."  zde více...
Rinny opět vítězkou Ironman-a na Hawaji
17.10.2014

Rinny opět vítězkou Ironman-a na Hawaji

Pod tímto názvem se neskrývá nic jiného než legendární svátek milovníků utrpení, potu a bolesti. Pravé triatlonové peklo - 3,86 km plavání, 185 km na kole a na závěr maraton - 42 km běhu. Nejtvrdší muži a nejodvážnější ženy se i tento rok sešli na Hawaji, kde se 11. října uskutečnil tento závod závodů. Mezi ženami opět excelovala Mirinda “Rinny” Carfrae, která to tentokrát zvládla za 9:00:55. Oblíbená "Rinny" i letos sedlala aerodynamické monstrum, nejvyšší model triatlonového kola od FELTU, model FELT IA FRD.

více...
Představení - nová kolekce Felt 2015
18.9.2014

Představení - nová kolekce Felt 2015

Stručný pohled okem redaktora MTBiker.sk na novou kolekci Felt 2015. více...
Test Felt Virtue Nine 3
2.6.2014

Test Felt Virtue Nine 3

Populární slovenský cyklo web MTBiker.sk otestoval náš nový Virtue Nine. Přečtěte si víc ... více...
Rinny zvítězila na Ironmanovi
18.10.2013

Rinny zvítězila na Ironmanovi

Sedlajíc svůj nový stroj FELT IA zvítězila Mirinda "Rinne" Carfrae na havajském Kona Ironmanovi 2013. Mezi soupeřkami se jí podařilo nejlépe zvládnout náročnou kombinaci plavání, cyklistiky a běhu. Vytěžila nejvíce a tak se může již podruhé pyšnit jedním z nejhodnotnějších sportovních titulů světa: "vítěz havajského Ironmana".  

více...
Bikeradar.com udělil novému Feltu AR FRD ocenění
13.9.2013

Bikeradar.com udělil novému Feltu AR FRD ocenění

Warren Rossiter, editor CyclingPlus magazínu, vybral "bikeradarem" oceněný AR FRD jako nejlepší kolo na letošní výstavě Eurobike v německém Friedrichshafen-u: "Pro mě to byl boj mezi aerodynamickým Feltem FRD AR a Bianchi Oltre Disc, upřednostnil jsem však Felt i díky skvělé aerodynamice, která je obrovským skokem vpřed oproti starším kolům. Navíc pocit z jízdy je velmi dobrý, většina aerodynamických kol je o kompromisu mezi tuhostí a kvalitou jízdy, ale u Felt-u to zvládli nekompromisně."  

více...